Baech Flat Apt506
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dakzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Baech Flat Apt506 Recife is gelegen op 1 km afstand van het winkelcentrum van Recife en maar 500 meter van Mercado de Boa Viagem. Bij het appartement kunnen gasten loungen bij een zwembad op het dak of een bezoek brengen aan het Praça de Boa Viagem, dat op 200 meter ervandaan ligt.
Dit appartement is gelegen in de wijk Boa Viagem van Recife op een paar stappen verwijderd van Estacao de Servicos Boa Viagem. Baech Flat Apt506 is gelegen vlakbij een privé strand. De accommodatie bevindt zich op 4 km afstand van het winkelcentrum Guarapes.
Dit appartement heeft ook met een keuken. Daarnaast is deze accommodatie ingericht met een eettafel. Chica Pitanga trakteert gasten op gezonde maaltijden en ligt in de nabijheid van Baech Flat Apt506. Het is gesitueerd op 100 meter ervandaan Praca de Boa Viagem bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Baech Flat Apt506?
Het Praça de Boa Viagem en Estacao de Servicos Boa Viagem behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Baech Flat Apt506. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Baech Flat Apt506?
Baech Flat Apt506 heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Heeft Baech Flat Apt506 een eigen zwembad?
Baech Flat Apt506 heeft, natuurlijk, een zwembad op het dak.